خدمات سئو سایت حرفه ای

انجام خدمات سئو سایت باعث می‌شود سایت شما در نظر موتورهای جستجو مثل گوگل و کاربران هدف بهینه باشد و باعث رشد کسب و کار و درنتیجه افزایش فروش می‌شود.

معمولا افراد برای رفع نیاز خود در گوگل سرچ می‌کنند و در اکثر اوقات در لینک‌های 1 تا 3 پاسخ خود را پیدا می‌کنند. پس تنها داشتن وبسایت دلیل بر فروش محصول یا خدمات نیست بلکه قرار گرفتن در لینک‌های برتر دلیل فروش انفجاری است.

اگر شما هم می‌خواهید سهم بیشتری از بازار را داشته باشید و فروش بالا را تجربه کنید همین حالا با ما تماس بگیرید.

خدمات سئو سایت حرفه ای

خدمات سئو سایت شامل چه مواردی است؟

آنالیز سایت

آنالیز سایت

تمام صفحات سایت بررسی می‌شود. آنالیز رقبا انجام می‌شود و صفحات قوی و ضعیف شناسایی می‌شوند.​

تدوین استراتژی

تدوین استراتژی

متناسب با وضعیت سایت و شناسایی نقاط ضعف و قوت سایت استراتژی منحصر به‌فرد و متناسب با شرایط سایت چیده می‌شود.

گزارش ماهیانه

گزارش ماهیانه

پایان هر ماه گزارشی کامل بر اساس شاخص‌های ذکر شده در قرارداد از طرف مجموعه به کارفرما ارائه می‌شود.

مشاوره سئو

مشاوره سئو

طی مدت زمان قرارداد ماهیانه یک جلسه یک ساعته با کارفرما یا نماینده‌ی منتخب برگزار می‌شود و مشاوره‌های لازم ارائه می‌گردد.

هزینه خدمات سئو سایت

هزینه خدمات سئو سایت چقدر است؟

هزینه خدمات سئو و بهینه سازی کاملا به رقابت حوزه‌ی کاری شما بستگی دارد. با توجه به تنوع کسب و کارها و میزان آگاهی از فروش آنلاین تعرفه خدمات سئو متفاوت است و نمی‌توان یک قیمت ثابت برای دو سایت متفاوت اعلام کرد. حتی دو سایت فعال در یک حوزه کاری با توجه به سابقه‌ی سایت و فعالیت‌های سئویی که انجام داده‌اند دو قیمت متفاوت پیدا می‌کنند. پس برای اطلاع از قیمت خدمات سئو سایت و دریافت پروپوزال با ما تماس حاصل فرمایید.

مزایای خدمات سئو برای سایت

افزایش ترافیک

افزایش ترافیک

با انجام سئو سایت شما می‌توانید افراد زیادی که مخاطب هدف شما هستند را از موتورهای جستجو مثل گوگل به سمت سایت خود بکشید.

افزایش فروش اینترنتی

افزایش فروش اینترنتی

یکی از مهم‌ترین مزایای سئو بالابردن فروش یک وبسایت است. با قرار گرفتن در صدر نتایج گوگل شما فروش چندین برابری را تجربه خواهید کرد.

برندسازی

برندسازی

خدمات سئو باعث می‌شود سایت شما در کلمات کلیدی متعدد در صدر نتایج باشد و برند شما در ذهن مخاطبین حک شود.

ایجاد اعتماد و اعتبار

ایجاد اعتماد و اعتبار

سئو به کسب و کار شما اعتبار می‌بخشد. با قرار گرفتن در صفحه‌ی اول گوگل کاربران به شما اعتماد بیشتری می‌کنند.

مراحل انجام سئو سایت

مجموعه‌ی سپید آکادمی تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین استراتژی و مناسب‌ترین پلن را برای سایت شما اجرا کند. تمام تلاش ما بر این است که بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم. در این راستا مراحل زیر را برای خدمات سئو انجام می‌دهیم.

✅ 1. تحقیق کلمات کلیدی

✅ 3. تدوین استراتژی

✅ 5. بهبود تکنیکال سایت

✅ 7. بررسی ترافیک و رنکینگ سایت

✅ 2. کیورد تارگتینگ

✅ 4. تولید و سئو محتوا

✅ 6. آپدیت محتوا

✅ 8. پلن آف‌پیج

مراحل انجام سئو سایت
سوالات متداول

اکثر افراد برای رفع نیاز خود در گوگل جستجو می‌کنند و پاسخ خود را در نتایج 1 تا 3 گوگل دریافت می‌کنند. خود شما هم هرگز برای خرید یک محصول یا خدمت وارد صفحه‌ی دوم نمی‌شوید. خدمات سئو سایت باعث می‌شود سایت شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد و نهایتا باعث افزایش فروش شما شود.

زمان اجرای هر پروژه با دیگری متفاوت است. سئو یک پروسه‌ی زمانبر است و حداقل 6 ماه تا 1 سال زمان برای گرفتن نتیجه‌ی مطلوب لازم دارد.

به‌علت شرایط متفاوت کسب و کارها و میزان سختی کلمات کلیدی هر حوزه‌ی کاری و همینطور تاریخچه‌ی فعالیت سایت‌ها، قیمت سئو سایت‌ها با یکدیگر متفاوت است و تعرفه ثابتی ندارد. جهت اطلاع از قیمت سئو سایت خود با پشتیبان ما تماس بگیرید و اطلاعات سایت خود را بدهید، سپس پروپوزال هزینه سئو سایت خود را دریافت کنید.

ما در سپید آکادمی تمام تلاش خود را بر این می‌گذاریم که نقاط ضعف و قوت سایت شما را شناسایی کنیم و بهترین استراتژی را برای شما بچینیم. ما بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را با مناسب‌ترین قیمت ارائه می‌دهیم.

اگر هنوز در مورد خدمات سئو سایت یا هزینه‌های مربوط به آن سوال یا ابهامی دارید حتما با شماره‌ی زیر تماس بگیرید و مشاوره‌ی رایگان دریافت کنید.