زهره گرجی

زهره گرجی

مدیر سپید آکادمی

درباره استاد:
من زهره گرجی هستم، لیسانس کامیپوتر گرایش نرم‌افزار دارم. قبل از اینکه وارد دنیای سئو بشم سال‌های زیادی برنامه‌نویسی دات‌نت کار کردم. توی شرکت‌های مختلف کارمند بودم. برنامه‌نویس بودن چالش‌های خودش رو داره و به‌نظرم گرفتن پروژه و اجرای صفر تا صد کار، به‌تنهایی کار تقریبا سختیه. یه روزی سر یه پروژه‌ای با سئو آشنا شدم و دیدم چقدر برام جذابتره. ضمن اینکه وقتی متوجه شدم یه پروژه سئو رو میشه صفر تا صدشو یه نفر تنهایی انجام بده پس دیگه تصمیممو گرفتم و وارد دنیای سئو شدم. از سال 99 وارد این فضا شدم، اولش با آموزش دیدن بعدش با کارآموزی و کارمندی سعی کردم مهارت‌هامو افزایش بدم و الان هم با فریلنسری در خدمت شما هستم. امیدوارم از مطالبی که توی این سایت منتشر می‌کنم نهایت استفاده رو ببرید.

آدرس ایمیل

gorjizohree@gmail.com

صفحه اینستاگرام

sepidacademy.seo@

شماره تماس

09134639002

تلگرام

gorji_zohre@

آدرس

اصفهان، خیابان مدرس

ماموریت

هدفم از راه‌اندازی این سایت کسب تجربه‌ی بیشتر، داشتن یک فضا برای معرفی خودم در دنیای وب و مهمتر از همه ارائه‌ی آموزش‌های تخصصی به افرادی که به این شغل علاقه‌مند هستند و تازه در ابتدای مسیر هستند، می‌باشد.

اولین توصیه‌ای که توی این مسیر بهم شد این بود که یه سایت برای خودت بزن و آموزش‌هایی که دیدی رو، روی اون سایت پیاده کن و اینجوری مهارت خودت رو افزایش بده. من به این توصیه گوش کردم و این کارو انجام دادم. پس تو هم اگه تو این صفحه هستی و داری این مطلب رو میخونی حتما قصد داری توی مسیر سئو قدم برداری، تو هم به این توصیه گوش بده، یه سایت برای خودت راه‌اندازی کن و هر چیزی رو که یاد میگیری به‌صورت عملی روی اون سایت انجام بده، بعد خودت بالارفتن مهارت و اعتماد به نفستو حس میکنی. موفق باشی دوست من.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

آموزش کانسپت کلمه کلیدی
57%
تخفیف

آموزش کانسپت کلمه کلیدی

بدون امتیاز 0 رای
150,000 تومان
90
150,000 تومان

آموزش سئو محتوا

بدون امتیاز 0 رای
600,000 تومان
28
600,000 تومان

آموزش تحقیق کلمات کلیدی

بدون امتیاز 0 رای
600,000 تومان
26
600,000 تومان